Otvorené denne Po - Pi: od 14:00 do 20:00 hod. (v prípade priaznivého počasia). Víkendy, sviatky a prázdniny: od 10:00 do 20:00 hod.

Atrakcie

Dobrodružstvo si vyberáš sám... Zábava pre deti aj dospelých...
 
- Veľká trampolína INLINEx3 o rozmere (ŠxDxV): 5,5x8x3,5m,
 
- 3x trampolína INLINEx1 o rozmere (ŠxDxV): 4,6x2,8x3,5m,
 
- 1x trampolína INLINEx1 o rozmere (ŠxDxV): 4,6x2,8x3,5m, zabudovaná od zeme až do výšky 6.m,
 
- 2x zapustená trampolína o rozmere (ŠxD): 2,7x4,5m,
 
- Detská trojpolová trampolína o rozmere (ŠxDxV): 3,5x3,5x2m,
 
- 1x detská trampolína o rozmere (ŠxDxV): 1,8x1,6x1,8m,
 
- 1x mini-trampolínka o rozmere (ŠxD): 1x1m,
 
- Detská šmykľavka,

- 2x hrazda,

- 1x workout zostava,

- 1x ping-pongový stôl,
 
- 2x hojdacia sieť,
 
- 1x elektro bike,
 
- 1x fontána (pre Darinku),
 
- 1x futbalová bránka o rozmere (VxŠ): 2x3m,
 
- 1x astro teleskop,
 
- CHILL ZÓNA JUMP - 1x párty reproduktor, 1x 3D TV LG,
 
 
Toto všetko na jednom mieste, na ul. Hviezdoslavova 9.
 
 
Predstavujeme:
 
V JUMP centre si môžeš poskákať aj na takejto zapustenej trampolíne ODRAZTO o rozmere 270x450cm.
 
 
Aj na tejto trojpolovej trampolíne pre menšie deti sa môžu do sýtosti vyskákať Vaše ratolesti, zatiaľ čo Vy si vychutnáte kávičku v našej chill zóne, alebo zrelaxujete v hojdacej sieti. Relax a zábava pre všetkých : )
 
 
Aj takéto dve hrazdy a workout zostavu objavíte v JUMP centre - trampolínovom parku, kde si budete môcť zacvičiť. Workout je športová aktivita s vlastnou váhou tela, ktorá zahŕňa rôzne cviky predovšetkým na hrazde.
 
Rodiny s deťmi bez ohľadu na vek nájdu v JUMP centre atrakcie rôzneho druhu ... Tak neváhaj, príď do JUMP centra a vyskúšaj si E-bike : )
 
Trampolíny ponúkajú veľa zábavy osamote aj v skupinke. Tri samostatne stojace trampolíny ODRAZTO INLINEx1 o rozmere (ŠxDxV): 4,6x2,8x3,5m sú k dispozícii v JUMP centre na ktorých sa môžu do sýtosti vyšantiť nie len deti, ale aj dospelí : ) Našim cieľom je podpora detí v športe a snaha ukázať im ako aktívne a zdravo sa dá tráviť voľný čas, napríklad skákaním na trampolíne.
 Pravdepodobne na celom svete neexistuje človek, ktorý by nevedel o futbale. Kľúčovým prvkom najpopulárnejšej tímovej hry je futbalová bránka. V Garden JUMP centre ju máme. Skočte si do JUMPu stráviť mnoho príjemných a zábavných chvíľ.
Stolní tenis si zahral snáď každý. Podáva možnosť skvele sa zabaviť dvom hráčom, ale aj celej skupine. JUMP centrum Šaštín-Stráže - trampolínový park - plný atrakcií, hier a dobrej nálady.
Západ slnka nad JUMP centrom Šaštín-Stráže. Bociany nám už odleteli, dúfame že sa nám na jar vrátia späť a budú nám robiť radosť.
Vracajú sa happy : )
Vita vas Jump centrum Sastin 2
 
Keď príde na tému vesmír vždy je o čom písať. Objavujte zázraky blízkeho aj vzdialeného vesmíru. Jeden taký astro teleskop máme v JUMP centre na pozorovanie Mesiaca a planét v našej slnečnej sústave. Skočte si do JUMP centra na večerné skákanie spojené s pozorovaním vesmíru. Možno objavíme aj novú planétu : )
Súčasťou JUMP centra je aj 3D TV LG a párty reproduktor. Každý tón si budete môcť užiť krištáľovo čisto, ale pritom silno, aby Vám vibroval celým telom a zaistil skvelý relax a zábavu.
 CHILL ZÓNA JUMP - otvorené každý deň od 10:00 hod. : )
Veľká trampolína INLINEx3 o rozmere (ŠxDxV): 5,5x8x3,5m,
Stena