Otvorené každý deň ( aj v zime ).

Novinky

Trampolíny v zime

Trampolíny v zime neodkladáme z parku.

Na trampolínach môžete skákať obutý a v teplom oblečení aj v zime. Tak zostanete od hlavy až po päty v suchu a v teple a trošku si pri tom aj zašportujete.

Celoročná radosť :)

Bufet

 🍽️ Bufet v trampolínovom parku je ideálnym miestom na oddych a občerstvenie počas vašej návštevy u nás. Ponúkame široký sortiment jedál a nápojov, aby sme vyhoveli rôznym chuťovým preferenciám. Tu je malý prehľad toho, čo náš bufet ponúka:

☕ Káva a čaj: Užite si lahodnú a čerstvo pripravenú kávu alebo osviežujúci čaj, aby ste si mohli oddýchnuť a nabrať novú energiu. Ponúkame aj ľadovú kávu.

🍺 Pivo: Pre tých, ktorí radi relaxujú pri poháriku dobrého piva, ponúkame výber kvalitných značiek, ktoré si môžete vychutnať priamo v našom parku.

🍹 Ľadový čaj a nápoje malinovky: Osviežte sa s našimi osviežujúcimi ľadovými čajmi a nápojmi malinovky, ktoré vám dodajú chuť na dobrodružstvo. Fanta, Sprite, Pepsi, Coca Cola

🍫 Sladkosti: Pre všetkých milovníkov sladkostí máme rozmanité sladkosti, ktoré vám spríjemnia čas strávený v parku.

‼️Pri bufete je k dispozícii aj sedenie s piatimi stolmi a približne dvadsiatimi stoličkami, kde si môžete oddýchnuť a vychutnať si svoje obľúbené jedlo či nápoj. Sedenie sa nachádza v tieni počas horúcich dní môžete relaxovať v tieni. A pre tých, ktorí potrebujú zostať pripojení na internete, zabezpečili sme wifi pokrytie📱💻 v okolí bufetu.

Vychutnajte si jedlo a občerstvenie priamo v našom bufete a doprajte si tú pravú pohodu počas vašej návštevy trampolínového parku. 

Plánujeme ešte jednu veľkú trampolínu súčasťou ktorej bude trampolínová dráha o rozmere 8x1,8m, 4x trampolína, jedna šikmá trampolína a dva basketbalové koše, ODRAZTO o rozmere (ŠxDxV): 10x8x3,5m.

gardenJUMPcentrum5


Pripravujeme príjemné posedenie pri fontáne.
 
JUMP centrum fontana
 
 
Budujeme interiérovú kaviarničku na ploche cca 30m2 a ihrisko. Tešíme sa Tím JUMP-u : ) Exteriérová časť JUMP centra je otvorená každý deň v prípade priaznivého počasia.
 
Coffee JUMP
 
Občerstvenie a nápoje: V exteriérovej časti JUMP centra si môžete kúpiť občerstvenie a nápoje.
 
....