Otvorené každý deň ( aj v zime ).

O nás

Sme rodinná firma s dlhoročnou tradíciou výroby trampolín a žineniek. Výrobe trampolín sa venujeme už od roku 2004. Naším cieľom je poskytovať kvalitné výrobky, ktoré spĺňajú vysoké štandardy bezpečnosti a zároveň prinášajú radosť a zábavu. Teší nás, že naše trampolíny a žinenky sú využívané nielen v komerčných trampolínových parkoch, školách, ..., ale svoje miesto si našli aj v domácom prostredí - záhrad.

Pri výrobe kladieme veľký dôraz na detaily, kvalitu materiálov a precíznu montáž. S našimi výrobkami si môžete byť istí, že sú certifikované, odolné, spoľahlivé a bezpečné pre použitie. Každá trampolína a žinenka je vyrobená presne na mieru a miesto určenia podľa požiadaviek našich zákazníkov.

Sme presvedčení, že skákanie na trampolíne je nielen skvelým spôsobom zábavy, ale aj výborným tréningom pre celé telo. Pomáha rozvíjať motorické schopnosti, posilňuje svaly a zlepšuje koordináciu pohybov. Okrem toho prispieva k lepšiemu krvnému obehu a prevencii srdcovocievnych ochorení. Je to skutočná výhoda, keď sa môžete baviť a zároveň robiť niečo pre svoje zdravie.

Spolupráca s nami znamená nielen získanie kvalitného výrobku, ale aj podporu slovenského podnikania a rodinných firiem. Sme tu pre vás, aby sme vám poskytli najlepšiu možnú službu a zabezpečili vašu spokojnosť. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou a snažíme sa splniť vaše očakávania.

Vyberte si ODRAZTO pre šport a voľný čas. Ponúkame výrobu trampolín, žineniek, hrázd a oblečenia, aby sme vám pomohli vytvoriť skvelé a aktívne prostredie pre vás, vaše deti, vašich zákazníkov, zverencov, občanov či klientov. Veríme, že naše výrobky vás nadchnú a prinesú vám množstvo radosti, zábavy a zdravého pohybu.

ODRAZTO - výroba trampolín, žineniek, hrázd a oblečenia pre šport a voľný čas.