Otvorené každý deň ( aj v zime ) od 14 - 19 hod. Mimo túto dobu po dohode na tel. č.: 0903735922

Ponúkame

Oslavy narodenín

- Skákanie pre oslávenca zdarma.

- So sebou si môžete vziať tortu, občerstvenie poprípade výzdobu stola vo Vašej réžii.

Pre rezerváciu Vašej oslavy a dostupnosti termínu nám napíšte na E: trampolina@trampolina.sk najmenej tri dni vopred, alebo M: 00421 903 735 922

Tešíme sa na Vás. Tím JUMP

Zahrada 7Merchandise

V JUMP centre máme v ponuke parádne tričká, mikiny, kraťasi, tepláky, alebo samolepky a kľúčenky, ....

 

Naša spoločnosť ODRAZTO je neustále v kroku s najnovšími technológiami v priemysle tlače a výrobného procesu ohľadom textilu. Snažíme sa ponúkať našim zákazníkom len to najlepšie - originálny design, špičkovú kvalitu, rýchle spracovanie a expresné dodanie. Ponúkame tlač na tričká mikiny, kraťase, tepláky, ponožky, topánky. Ďalší sortiment: hrnčeky, odznaky, nálepky, náramky, šiltovky, klobúky, kľúčenky, vaky.

Využívame moderné techniky tlače, ktoré nám umožňujú vytvárať unikátne a štýlové vzory na našich výrobkoch. S našimi produktmi sa môžete tešiť na precízne detaily, vysokú kvalitu materiálov a trvanlivosť.

Výrobný proces je u nás zabezpečený s ohľadom na najnovšie metódy a postupy, čo nám umožňuje dosiahnuť najlepšie výsledky. Každý výrobok je starostlivo spracovaný a kontrolovaný, aby sme mohli zaručiť jeho bezchybnú kvalitu.

Rovnako dbáme aj na rýchle spracovanie a dodanie objednávok. Vieme, že naši zákazníci majú často vysoké očakávania a radi ich napĺňame. Sme flexibilní a snažíme sa prispôsobiť sa vašim potrebám a termínom, aby sme vám mohli čo najskôr poskytnúť vaše objednané
výrobky.

Samolepka - kľúčenka

JumpCentrumSastin

Obdarovať Darčekom Radosťou A Zážitkom tričko

Logo ODRAZTO 7

 SHOP JUMP

SHOP JUMP

Pri rekonštrukcii sme našli pôvodné plány domu, ako mal byť postavený. Počítalo sa aj s obchodnou prevádzkou. Dom nebol postavený a ani zrekonštruovaný podľa pôvodného plánu, ale vybudovali sme tu výrobno-obchodno-zábavnú prevádzku: www.jumpcentrum.sk trampolínový park : )

🤝 Ponuka spolupráce pre firmy a partnerov v Trampolínovom parku 🤝

Prečo by ste mali mať reklamu v našom trampolínovom parku? Tu je niekoľko dôvodov a výhod, ktoré vám umiestnenie reklamy u nás môže priniesť:

💡 Zasiahnite cieľovú skupinu: Trampolínový park je miestom, kde sa stretávajú ľudia všetkých vekových kategórií, od detí až po dospelých. Umiestnením reklamy u nás dosiahnete široké spektrum zákazníkov a zvýšite svoju viditeľnosť medzi rôznymi skupinami ľudí.

💡 Silné zázemie: Naša trampolínová aréna je populárna atrakcia, ktorá si získala lojalitu a dôveru zákazníkov. S našou silnou značkou môžete zdieľať spoľahlivosť a kvalitu, čím budujete dôveru aj vo vašej vlastnej značke.

💡 Aktívne prostredie: Trampolínový park je miestom plným aktivity, zábavy a pozitívnej energie. Vaša reklama bude vystavená v prostredí, kde ľudia hľadajú zábavu a nové zážitky. Môžete prilákať ich pozornosť a zanechať v nich trvalý dojem.

💡 Opakovaná expozícia: Návštevnosť v trampolínovom parku je častá a pravidelná. Vaša reklama bude mať možnosť osloviť zákazníkov viackrát, čím si vytvoríte silnejšiu pripomienku a pripomeniete im vašu prítomnosť a ponuku.

💡 Kreatívne možnosti: V našom parku ponúkame rôzne formy reklamy a spolupráce. Od banerov, plagátov a digitálnych obrazoviek po sponzorstvo podujatí a zákazníckych súťaží. Môžeme vytvoriť špeciálnu reklamnú kampaň, ktorá bude prispôsobená vašim potrebám a cieľom.

💡 Synergia značiek: Spolupráca s naším trampolínovým parkom vám umožňuje vytvoriť synergický efekt medzi vašou značkou a našou. Môžete využiť našu popularitu a prestíž, aby ste posilnili svoju vlastnú značku a dosiahli väčšiu viditeľnosť.

Prečo by ste mali mať reklamu umiestnenú v našom trampolínovom parku, kde sa stretáva široké spektrum zákazníkov, vrátane mladých ľudí, detí, teenagerov a dospelých? Tu je niekoľko dôvodov a výhod:

💡 Mladá cieľová skupina: Naším parkom pravidelne prechádzajú mladí ľudia, ktorí predstavujú dôležitú cieľovú skupinu pre mnoho firiem. Umiestnením reklamy u nás získate možnosť priamo osloviť a zaujať mladú generáciu.

💡 Deti a rodiny: Trampolínový park je ideálnym miestom pre rodinné zábavné aktivity. S vašou reklamou v parku oslovíte nielen deti, ale aj ich rodičov a celé rodiny, čo predstavuje veľký potenciál pre váš biznis.

💡 Aktívni teenageri: Mnoho teenagerov hľadá miesta, kde môžu stráviť svoj voľný čas a zapojiť sa do aktívnych aktivít. Vaša reklama v trampolínovom parku ich osloví a poskytne im informácie o vašej značke a produktoch.

💡 Dospelí s chuťou na zábavu: Aj dospelí majú záujem o nové zážitky a zábavu. Vaša reklama v parku ich osloví v prostredí, kde si užívajú voľný čas a snažia sa vyhnúť každodennému stereotypu.

💡 Možnosti spolupráce: Umiestnením reklamy v našom parku budete mať prístup k rôznym možnostiam spolupráce, ako napríklad sponzorstvo podujatí, zákazníckych súťaží alebo vytvorenie špeciálnych ponúk pre našich návštevníkov. Týmto spôsobom môžete posilniť pripomienku o vašej značke a vytvoriť lojalitu medzi našimi zákazníkmi.

💡 Možnosť sieťovania: Umiestnenie reklamy v trampolínovom parku vám dáva príležitosť na sieťovanie a budovanie partnerských vzťahov s ostatnými firmami a partnermi. Spolupráca s nami vytvára príležitosť na synergické efekty a vzájomné obohatenie.

V prípade záujmu o spoluprácu, partnerstvo, sponzoring kontaktujte M: 0903 735 922.

...