Otvorené každý deň ( aj v zime ).

Ponúkame

Oslavy narodenín

- Skákanie pre oslávenca zdarma.

- So sebou si môžete vziať tortu, občerstvenie poprípade výzdobu stola vo Vašej réžii.

Pre rezerváciu Vašej oslavy a dostupnosti termínu nám napíšte na E: trampolina@trampolina.sk najmenej tri dni vopred, alebo M: 00421 903 735 922

Tešíme sa na Vás. Tím JUMP

Zahrada 7
Merchandise

V JUMP centre máme v ponuke parádne tričká, mikiny, kraťasi, tepláky, alebo samolepky a kľúčenky, .... 

Naša spoločnosť ODRAZTO je neustále v kroku s najnovšími technológiami v priemysle tlače a výrobného procesu ohľadom textilu. Snažíme sa ponúkať našim zákazníkom len to najlepšie - originálny design, špičkovú kvalitu, rýchle spracovanie a expresné dodanie. Ponúkame tlač na tričká mikiny, kraťase, tepláky, ponožky, topánky. Ďalší sortiment: hrnčeky, odznaky, nálepky, náramky, šiltovky, klobúky, kľúčenky, vaky.

Využívame moderné techniky tlače, ktoré nám umožňujú vytvárať unikátne a štýlové vzory na našich výrobkoch. S našimi produktmi sa môžete tešiť na precízne detaily, vysokú kvalitu materiálov a trvanlivosť.

Výrobný proces je u nás zabezpečený s ohľadom na najnovšie metódy a postupy, čo nám umožňuje dosiahnuť najlepšie výsledky. Každý výrobok je starostlivo spracovaný a kontrolovaný, aby sme mohli zaručiť jeho bezchybnú kvalitu.

Rovnako dbáme aj na rýchle spracovanie a dodanie objednávok. Vieme, že naši zákazníci majú často vysoké očakávania a radi ich napĺňame. Sme flexibilní a snažíme sa prispôsobiť sa vašim potrebám a termínom, aby sme vám mohli čo najskôr poskytnúť vaše objednané
výrobky.

Samolepka - kľúčenka

 

Obdarovať Darčekom Radosťou A Zážitkom tričko

Logo ODRAZTO 7

 SHOP JUMP

Pri rekonštrukcii sme našli pôvodné plány domu, ako mal byť postavený. Počítalo sa aj s obchodnou prevádzkou. Dom nebol postavený a ani zrekonštruovaný podľa pôvodného plánu, ale vybudovali sme tu výrobno-obchodno-zábavnú prevádzku: www.jumpcentrum.sk trampolínový park : )

 

...